Mocny Katalog Stron

Dane adresowe:

  • Strona www: fotografs.eu

fotograf ślubny wrocław / fotografia ślubna wrocław
Pakiet duży - fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań aż do oczepin. Fotografię plenerowe są realizowane w innym dniu.
Pakiet średni - fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Ilustracje plenerowe są realizowane w dniu ślubu.
Pakiet zbity - fotografowanie zaczyna się od ślubu oraz obejmuje ślub, składanie życzeń, powitanie na sali, pierwszy taniec, godzinny plener po obiedzie.
Odbitki - Współpracujemy ze sprawdzonym zakładem fotograficznym. W swojej ofercie posadamy również: fotografia dziecięca wrocław.
Prezentacja DVD - Prezentacja jest podzielona na 4 działy: Przygotowania, Ślub (zdjęcia ślubne wrocław), Wesele, Plener. Każdy z działów to osobny reportaż z wydarzeń wraz z podkładem muzycznym, który można odtworzyć w każdym domowym odtwarzaczu DVD. Chronos trwania całej prezentacji to blisko 30 minut.
Tradycyjny krążek na fotografie (fotograf wrocław) - Nasze albumy to ręczna robota. Do wyboru kilka wzorów okładek i kilka kolorów papieru. Wielkość albumu jest dobierana w zależności od Państwa oczekiwań. Jego koszt waha się od 250 zł do 550 zł oraz zależna jest od wielkości, rodzaju okładki, a ponadto ilości stron. W albumach znajduje się od 20 do 100 stron. Okładka jest personalizowana a prawdopodobnie zawierać np. datę ślubu oraz dodatkowo Państwa imiona.
 

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

zdjęcia ślubne wrocław