Mocny Katalog Stron

Dane adresowe:

  • NIP: 8792283040
  • Adres emial: sklep@techtor.pl
  • Strona www: dopaliwa.pl

Najważniejszą sprawą jest dobry wybór pompy. Na początku możemy odrzucić z pomp importowanych z chin, co prawda są one o wiele tańsze od swoich niemieckich zamienników ale zarazem dużo mniej odporne. Odpowiednio zaadaptowany układ dystrybucyjny do pojemnika na olej napędowy nie jest tematem łatwym, przy wyborze modułów do pojemnika towarzyszy nam mnóstwo problemów. Dodatkowym problemem jakie sobie zadajemy jest wydajność pompy do paliwa. W ofercie największych wytwórców można znaleźć pompy o przepływie od 55 aż do ponad 90 litrów na minutę. Cena za takie pompy mieści się w zakresie od 600 pln do tys pln. Jeśli w gospodarstwie dysponujemy wiele maszyn w których objętość pojemnika przekracza 200l wskazane jest pomyśleć nabycie pompy 230V o wysokiej wydajności, zmniejszy to znacząco trwanie tankowania.
Dodatkowym dylematem jest wybór przepływomierza oleju napędowego, w tym miejscu możemy selekcjonować pomiędzy licznikami analogowymi, które mają licznik tankowania jednostkowego oraz zegar sumaryczny, precyzyjność takich urządzeń wynosi +/- 1%. Bardziej skomplikowane liczniki elektroniczne oprócz zegara chwilowego i sumarycznego dysponują dodatkowo pamięć kilu lub kilkunastu zeszłych tankowań, można je dodatkowo zastosować do rozbudowanych układów administrowania olejem napędowym.
Ponadto do układu paliwowego musimy dobrać odpowiedni filtr oleju napędowego wąż dystrybucyjny i pistolet nalewowy, jednak te moduły muszą być właściwie do pompy

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Pompa do oleju hydraulicznego