Mocny Katalog Stron

logo_firmy

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
  • Kod pocztowy: 57-240
  • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Tel: +48748163700
  • Strona www: butzbach.pl

Przemysł jest dziś szczególnie wymagający, wobec czego rozwiązania dla przemysłu powinny w pełni odpowiadać potrzebom danej odnogi tej branży. Firma Butzbach oferuje różnorodny i dopracowany asortyment, który można wykorzystać w wielu miejscach. Tego typu bramy najczęściej znajdują się w magazynach, halach przemysłowych i produkcyjnych.

Rodzaje bram, jakie oferuje Butzbach, to bramy segmentowe (w tym Vision), hangarowe i szybkobieżne. Specjaliści zapewniają fachowe doradztwo.
Oprócz tego, w skład usług firmy wchodzi projektowanie, produkcja, montaż oraz serwisowanie bram.

Butzbach jest niemiecką firmą, która działa na polskim rynku od 1993 roku. Autoryzowanym przedstawicielem marki w Polsce jest firma Torsystem. Spółka Torsystem Butzbach jest oparta wyłącznie na polskim kapitale. Torsystem jest firmą, która również zajmuje się produkcją i sprzedażą bram przemysłowych i akcesoriów.

To, co wyróżnia markę Butzbach, to estetyczny i elegancki wygląd produktów oraz ich najwyższa jakość. Firma, jako pierwsza opracowała technikę dodawania do procesów produkcji materiału, jakim jest włókno szklane. Tworzywo to cechuje się delikatnością i jest zarazem bardzo wytrzymałe. Zastosowanie go do produkcji bram przemysłowych, pozwala na uzyskanie bramy o eleganckim wyglądzie. Tego typu bramę można zamontować praktycznie wszędzie. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały i odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Butzbach Torsystem